SystemExpert SystemExpert SystemExpert SystemExpert
Ubezpieczenia Box 2 SystemExpert

O nas

SYSTEM EXPERT DORADCY FINANSOWI to firma niezależnych Doradców Finansowych pomagających Klientom indywidualnym i biznesowym w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych. Nasz zespół to grono specjalistów dla których praca w finansach to coś więcej niż sposób zarabiania. To pasja i sposób życia! Dzięki naszemu zaangażowaniu i sercu włożonemu w pracę, Klient jest zawsze w centrum uwagi. Posiadamy szeroką wiedzę na temat źródeł finansowania, mamy bogatą ofertę i umiejętności, możemy zagwarantować najbardziej optymalną drogę do zrealizowania zamierzonych celów.

ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ, że dobry doradca jest czymś więcej niż sprzedawcą, jest współtowarzyszem życia, dlatego na co dzień pracujemy nad budowaniem długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu. W swojej ofercie posiadamy ponad 20 banków, kilkanaście instytucji finansowych i ubezpieczeniowych. Wiemy, że rynek finansowy szybko się zmienia, dlatego stale uzupełniamy swoją wiedzę, poprzez szereg szkoleń i konferencji.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

onas2

Myślisz o kredycie konsolidacyjnym, gotówkowym
lub inwestycyjnym? Spośród oferty 20 banków wybierzemy tę najlepszą dla Ciebie. Zostaw nam swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych